Czy da się wyhodować grzybnie pieczarki?

Pytania i odpowiedzi

Autor tematu
GrzybiarzAntek
Zarodnik
Zarodnik
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 19 lipca 2018, 22:39
Imię: Bartosz
Ulubione grzyby: Pieczarki

Czy da się wyhodować grzybnie pieczarki?

Post autor: GrzybiarzAntek » sobota, 28 lipca 2018, 14:44

W jaki sposób wyhodować grzybnie (chodzi mi głównie o to, czy można ją wyhodować domowymi sposobami).
Wiem ,że pewien użytkownik o nicku Voyo eksperymentował, więc chyba się da wyhodować taką grzybnię.

Miejsce i podłoże w postaci kurzaku już mam,brakuje mi tylko grzybni. Podkreślam że chciałbym wyhodować nie kupić :) .

Nie mam praktycznie żadnego doświadczenia, jeśli o grzyby chodzi, jednak temat hodowli grzybów bardzo mnie zaciekawił.

Wiem, że podobny temat już istnieje, ale nie dowiedziałem się z niego za wiele praktycznie nic o hodowli.
Z góry dziękuje za odpowiedź. :jupi: :borowiczki:



Michalina12
Grzybuś malutki
Grzybuś malutki
Posty: 61
Rejestracja: wtorek, 15 stycznia 2019, 14:41
Imię: Michalina
Ulubione grzyby: Kurki
Pochwalony: 1 raz

Czy da się wyhodować grzybnie pieczarki?

Post autor: Michalina12 » czwartek, 14 kwietnia 2022, 08:22

I co? Ktoś podpowiedział Ci może jakiś dobry sposób? Przyznam, że ostatnio sama się nad tym zastanawiałam.
https://fabskin.pl/bezbolesna-depilacja-laserowa-motus/



mixprevent
Zarodnik
Zarodnik
Posty: 3
Rejestracja: wtorek, 4 kwietnia 2023, 09:39
Imię: Mario Larsen

Czy da się wyhodować grzybnie pieczarki?

Post autor: mixprevent » czwartek, 7 września 2023, 06:53

O ile wiem, grzyby można uprawiać w warunkach słabego oświetlenia, ale większość roślin potrzebuje dobrego światła i słońca. Mogą pozyskiwać składniki odżywcze do karmienia swoich owocników poprzez grzybnię (jedwab) zamiast korzeni, jak rośliny. connections game



otis
Zarodnik
Zarodnik
Posty: 2
Rejestracja: środa, 15 listopada 2023, 10:23

Post autor: otis » środa, 15 listopada 2023, 10:28

GrzybiarzAntek pisze:
sobota, 28 lipca 2018, 14:44
W jaki sposób wyhodować grzybnie (chodzi mi głównie o to, czy można ją wyhodować domowymi sposobami).
Wiem ,że pewien użytkownik o nicku Voyo eksperymentował, więc chyba się da wyhodować taką grzybnię.

Miejsce i podłoże w postaci kurzaku już mam,brakuje mi tylko grzybni. Podkreślam że chciałbym wyhodować nie kupić :) .

Nie mam praktycznie żadnego doświadczenia, jeśli o grzyby chodzi, jednak temat hodowli grzybów bardzo mnie zaciekawił. Pizza Tower

Wiem, że podobny temat już istnieje, ale nie dowiedziałem się z niego za wiele praktycznie nic o hodowli.
Z góry dziękuje za odpowiedź. :jupi: :borowiczki:
Następnie po umieszczeniu grzybni kontenery z podłożem należy umieścić w worku foliowym lub innym zabezpieczeniu, aby stworzyć środowisko optymalne do wzrostu grzybów.



timothyferriss
Zarodnik
Zarodnik
Posty: 5
Rejestracja: czwartek, 18 maja 2023, 10:14

Czy da się wyhodować grzybnie pieczarki?

Post autor: timothyferriss » poniedziałek, 20 listopada 2023, 02:51

Tak, grzybnię można wyhodować domowymi sposobami. Wyhodowanie grzybni samodzielnie wymaga pewnego doświadczenia i umiejętności. Jeśli nie masz doświadczenia w uprawie grzybów, to lepiej zacząć od zakupu gotowej grzybowej. ;)



kalyl
Zarodnik
Zarodnik
Posty: 3
Rejestracja: wtorek, 7 listopada 2023, 08:00

Post autor: kalyl » wtorek, 16 stycznia 2024, 09:38

GrzybiarzAntek pisze:
sobota, 28 lipca 2018, 14:44
W jaki sposób wyhodować grzybnie (chodzi mi głównie o to, czy można ją wyhodować domowymi sposobami).
Wiem ,że pewien użytkownik o nicku Voyo eksperymentował, więc chyba się da wyhodować taką grzybnię.

Miejsce i podłoże w postaci kurzaku już mam,brakuje mi tylko grzybni. Podkreślam że chciałbym wyhodować nie kupić :) . buckshot roulette online

Nie mam praktycznie żadnego doświadczenia, jeśli o grzyby chodzi, jednak temat hodowli grzybów bardzo mnie zaciekawił.

Wiem, że podobny temat już istnieje, ale nie dowiedziałem się z niego za wiele praktycznie nic o hodowli.
Z góry dziękuje za odpowiedź. :jupi: :borowiczki:
Przygotuj podłoże. Kurzak najlepiej hodować na podłożu składającym się z mieszanki słomy i trocin w proporcji 1:1. Słoma powinna być dobrze wysuszona, a trociny powinny być świeże.


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat