Nowa mapa grzybów


Autor tematu
pingwin2
Zarodnik
Zarodnik
Posty: 2
Rejestracja: czwartek, 2 lutego 2006, 23:54

Nowa mapa grzybów

Post autor: pingwin2 » piątek, 3 lutego 2006, 00:01

Witam! Prace nad mapą dobiegły już końca. Teraz czekam na mapki poszczególnych województw (podobno ktoś ma zrobić ;) . Bardzo proszę o przetestowanie województwa małopolskiego. Jeżeli coś nie będzie działać, to proszę podać nazwę przeglądarki i DOKŁADNIE opisać problem. Informacja typu "nie da się wpisać" wbrew pozorom mało mi mówi ;) Jeśli będzie dużo problemów z logowaniem się, to dodam formularz do wpisywania loginu i hasła do portalu. Działa już subskrypcja wpisów. Aby się ustrzec filtrów antyspamowych, do każdej osoby email jest wysyłany osobno (jest tylko 1 adresat), przez co może to trochę długo działać. Gdyby tak było, to proszę o poinformowanie o tym :)

Pozdrawiam
Maciej Nabożny
ps. dlaczego login ze strony głównej nie działa na forum? :)
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 5 czerwca 2006, 15:47 przez pingwin2, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika

Termit
Grzyb chroniony!
Grzyb chroniony!
Posty: 22555
Rejestracja: niedziela, 24 października 2004, 00:00
Ulubione grzyby: Boletus erythropus
Lokalizacja: M Kotlinka
Pochwalił: 14 razy
Pochwalony: 1458 razy
Kontakt:

Post autor: Termit » piątek, 3 lutego 2006, 01:27

jak to podobno ktoś ma zrobić resztę województw ?????? myślałem że mapka będzie cała :evil:


Dopiero poniedziałek, a tyle się zdarzyło...

""""Może się spotkamy znów po kilku latach
Może właśnie tutaj lub na końcu świata-
Zapamiętaj tylko, że się nie zmieniłem
Myślę, co myślałem, wierzę w co wierzyłem""""

Autor tematu
pingwin2
Zarodnik
Zarodnik
Posty: 2
Rejestracja: czwartek, 2 lutego 2006, 23:54

Post autor: pingwin2 » piątek, 3 lutego 2006, 02:25

od razu mówię, że znaki / \ ' " są automatycznie wycinane, ze względów bezpieczeństwa :) zaraz będzie normalne logowanie
pozdr.

[ Dodano: 2006-02-03, 01:45 ]
no tak... kolejna uwaga do forum: dlaczego post można modyfikować tylko przez pierwsze 15 min?
dobra, a teraz co do mapki:
sprawdźcie logowanie, a szczególnie czy po podaniu błędnego hasła nie przepuszcza ;] druga sprawa to czy w internet exploiterze dobrze działa? Ja nie mam tego wspaniałego i bezpiecznego ;-) programu i niestety nie mogę przetestować :)
jutro się usunie wszystkie brzydkie wpisy i mapka zaczyna działać normalnie. A mieszkańcy pozostałych województw proszeni są o modlitwę aby się grafik znalazł :P ... no może grafik już jest, ale niewiem kto to i czy coś już zaczął robić :) jak tu jest to niech się odezwie
pozdr.
Maciuś



ząbek

Post autor: ząbek » piątek, 3 lutego 2006, 05:08

Mam internet explorer. Zalogowałem się, wpisałem do woj. śląskiego. Nie mam żadnych problemów. Zresztą nie miałem problemów i na stronce jak i na forum - jest ok. Proszę oczywiście o usunięcie wpisu na mapce :D


Awatar użytkownika

Elżbieta
Hubiak
Hubiak
Posty: 334
Rejestracja: sobota, 30 października 2004, 22:12
Ulubione grzyby: Wszystkie zjadliwe :-)
Lokalizacja: Bytom
Pochwalony: 1 raz
Kontakt:

Post autor: Elżbieta » piątek, 3 lutego 2006, 06:15

Test mapki Śląska wypadł nieźle, tzn. wpisałam informację, wysłałam, a potem miałam komunikat że mój wpis został dodany ale..... w celu sprawdzenia już nie otworzył mi się Śląsk ale Małopolska :(

Pozdrawiam cieplutko Elżbieta


Życzę Ci odwagi wschodzącego słońca, które mimo nędzy i ogromu zła tego
świata, dzień po dniu wschodzi i obdarza nas blaskiem i ciepłem swych
promieni...
Awatar użytkownika

Baśka
Administrator
Administrator
Posty: 8736
Rejestracja: piątek, 10 czerwca 2005, 19:26
Lokalizacja: Kraków
Pochwalony: 157 razy

Post autor: Baśka » piątek, 3 lutego 2006, 12:13

Melduję posłusznie, że u mnie wszystko działa bez problemu. Posiadam internet explorer, wpisałam, dodałam, widać; nie próbowałam modyfiować wpisu.
Widzę też inne wpisy.


Baśka
Awatar użytkownika

Zygmunt
Śmiertelnie trujący zarodnikowiec
Śmiertelnie trujący zarodnikowiec
Posty: 6724
Rejestracja: niedziela, 30 października 2005, 01:52
Ulubione grzyby: Boletus edulis, Lactarius deliciosus, Boletus erythropus, Russula cyanoxantha
Lokalizacja: Biecz
Pochwalił: 149 razy
Pochwalony: 1633 razy
Kontakt:

Post autor: Zygmunt » piątek, 3 lutego 2006, 14:20

Sprawdziłem - umieściłem kilka grzybków w małych mieścinach i wioseczkach Małopolski południowo wschodniej.
Działa nieźle :-)
Ale jeszcze dwie uwagi:
1. Po klinięciu na mapie na któregoś grzybka widzę opis występowania, ale coś "zjada" ostatni znak wpisu (kropkę, literę, jeśli wpis był bez kropki i t.p.). Przeglądarka tzw. "bezpieczna" Mozilla Firefox 1.5, nie wiem, jak to działa na I. Explorerze.
2. Może by tak w oknie dodaj wpis zamiast słowa miasto umieścić słowo miejscowość - bo wpisy będą dotyczyć najczęściej różnych Zmarzlic Górnych i innych Leśnych Wólek ;-) (patrz testowe grzybki Małopolska południowo - wschodnia)
Pozdrówka :-)

[ Dodano: 2006-02-03, 17:30 ]
Te uwagi to tylko małe drobiazgi. Ale tak ogólnie to całość już "chodzi", pozostało tylko cierpliwie czekać na brakujące województwa.


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat