Pochwały - ankieta

Czy pochwały powinien móc dawać tylko autor tematu?

Czas głosowania minął czwartek, 21 kwietnia 2016, 21:12

Tak
9
60%
Nie
6
40%
 
Liczba głosów: 15
Awatar użytkownika

Leszek/S
Śmiertelnie trujący zarodnikowiec
Śmiertelnie trujący zarodnikowiec
Posty: 8140
Rejestracja: piątek, 17 czerwca 2011, 00:32
Imię: Лешек
Ulubione grzyby: Drożdże gorzelnicze
Pochwalił: 779 razy
Pochwalony: 2784 razy
Kontakt:

Pochwały - ankieta

Post autor: Leszek/S » środa, 20 kwietnia 2016, 11:09

Paweł pisze:QR_BBPOST Zagłosowałem , ale z opcją :D , że po pierwszej pochwale danej przez użytkownika , któremu przypadły do gustu :fotka: :fotka: :fotka: lub opinia-zawarte informacje-oznaczenie gatunku etc etc, kolejni użytkownicy :nie: mogą już nic w tej materii zrobić :!: . Jedna pochwała to powinno być 100% zadowolenia , a to więcej niż :pije: . :)
Paweł, a skąd wziąłeś taką opcję ? :zdziwiony:


Awatar użytkownika

Paweł
Grzyb chroniony!
Grzyb chroniony!
Posty: 27340
Rejestracja: czwartek, 6 stycznia 2011, 18:43
Lokalizacja: Poznań - Winiary
Pochwalił: 8669 razy
Pochwalony: 20857 razy
Kontakt:

Pochwały - ankieta

Post autor: Paweł » środa, 20 kwietnia 2016, 11:19

Leszek/S pisze:Paweł, a skąd wziąłeś taką opcję ? :zdziwiony:
Mlody pisze:
Paweł pisze:QR_BBPOST pod warunkiem ,że przyznanie pochwały odcina pozostałych użytkowników od klikania w kciuk.
Chociaż nie ma tego obecnie na wyposażeniu, to limit pochwał/post w ilości sztuk 1 jest do zrobienia.
To jest to :ok: :nie: dawajmy za dużo zieleniny , przeca my :nie: króliki :mrgreen: , tylko grzybomaniacy :ehehe:

Na marginesie , to Dare poszedł po najmniejszej linii oporu , a deklaracja TAK NIE nie jest taka prosta :cry:


Awatar użytkownika

Jozefg
Hubiak przyrośnięty
Hubiak przyrośnięty
Posty: 503
Rejestracja: piątek, 1 maja 2015, 09:32
Lokalizacja: Olsztyn
Pochwalił: 22 razy
Pochwalony: 216 razy
Kontakt:

Pochwały - ankieta

Post autor: Jozefg » środa, 20 kwietnia 2016, 12:12

Paweł pisze:QR_BBPOST Na marginesie , to Dare poszedł po najmniejszej linii oporu , a deklaracja TAK NIE nie jest taka prosta :cry:
Nie obwiniaj Dare bo ja już na to zwracałem uwagę ale okazało się że ankieta przy trzeciej opcji się wykrzacza czyli działa błędnie i trzeba było zmienić... :figielek:


Awatar użytkownika

Paweł
Grzyb chroniony!
Grzyb chroniony!
Posty: 27340
Rejestracja: czwartek, 6 stycznia 2011, 18:43
Lokalizacja: Poznań - Winiary
Pochwalił: 8669 razy
Pochwalony: 20857 razy
Kontakt:

Pochwały - ankieta

Post autor: Paweł » środa, 20 kwietnia 2016, 17:09

Jozefg, toż to mógł założyć kłódkę :mrgreen: , a porządną otworzyć na nowo.
Osobiście wolałbym większy i konkretny wybór np

Pochwały mogą przyznawać
1. autor tematu
2. autor tematu i administratorzy
3. autor tematu , administratorzy i upoważnieni przez szeryfa
4. każdy zalogowany / przy spełnieniu technicznego warunku - 1 post=1 pochwała /
UWAGA: Bez względu na wynik Ankiety , niektóre wątki pozostaną tylko w gestii Administracji np zagadki, FAG.

To tak na chybił trafił , bez wnikania w szczegóły. ;)


Awatar użytkownika

Nadir
Administrator
Administrator
Posty: 17926
Rejestracja: wtorek, 5 października 2010, 23:55
Imię: Piotr
Ulubione grzyby: co roku inne
Lokalizacja: Chełm
Pochwalił: 14106 razy
Pochwalony: 3136 razy

Pochwały - ankieta

Post autor: Nadir » czwartek, 21 kwietnia 2016, 08:29

Zenit pisze:QR_BBPOST Jak widzę najazd głosujących w ankiecie to zastanawiam się czy nie było decydować samemu :) jak widać mało kto głosuje dlatego sprawa dla większości mało ważna - a jak mało ważna nieistotna - czy była taka mała burza w szkalance wody :)
Uważasz że ten najazd to zbyt mały najazd? Już zagłosowało kilkanaście osób :) Wiesz przecież, że taki sam i wcale nie większy najazd jest każdej dekady (poza "sezonem") w ankietach konkursowych. Skoro więc i tam jest taki słaby najazd, sugeruję również zlekceważenie przez Ciebie wszystkich tamtych ankiet :hihi:

Zenit, przecież wynik tej czy innej ankiety na temat pochwał nie obliguje Cię wcale do dostosowania się do niej. Jak już napisałem w innym wątku - jesteś tu szefem wszystkich szefów i do Ciebie należy ostateczne zdanie i decyzja jak te pochwały mają funkcjonować. Jeśli zadecydujesz żeby wszyscy mogli wszędzie pochwalać - to tak będzie i już. Tę ankietę możesz przecież potraktować jako zwyczajny sondaż :)
Dodam jeszcze tylko, że ja bym tej ankiety ani tej drugiej, o której wspomniałem nie założył. Bo gdybym naprawdę chciał to zrobić, to założyłbym ją od razu. Tak więc nie mnie obwiniaj za jej założenie. Prosiłeś o ankietę - to Dare ją założył :)


No dobrze... skoro już ankieta powstała i zainteresowanie jednak jest, to zagłosuję i ja. Ponieważ Zenit się pomylił i zagłosował przeciwko własnym przekonaniom, to ja również zagłosowałem na przekór sobie. W ten sposób będzie równowaga i wynik liczbowo będzie taki sam :)


Awatar użytkownika

Paweł
Grzyb chroniony!
Grzyb chroniony!
Posty: 27340
Rejestracja: czwartek, 6 stycznia 2011, 18:43
Lokalizacja: Poznań - Winiary
Pochwalił: 8669 razy
Pochwalony: 20857 razy
Kontakt:

Pochwały - ankieta

Post autor: Paweł » czwartek, 21 kwietnia 2016, 09:21

Nadir, się rozpisałeś :D . Dla mnie jest bez znaczenia kto zieleni , a najlepiej pierwsza osoba , której przypada do gustu zestaw :fotka: :fotka: :fotka: , informacja zawarta w treści , dzielenie się wiedzą jak pisała Sysunia = podziękowanie grzyboznawcy ... . Ale warunek 1 post=1 zielenina bezwzględny :!:


Awatar użytkownika

Zenit
Założyciel strony oraz forum
Założyciel strony oraz forum
Posty: 73060
Rejestracja: sobota, 26 listopada 2005, 22:30
Imię: Wiesław
Ulubione grzyby: Smardze...
Lokalizacja: Kraków
Pochwalił: 48860 razy
Pochwalony: 9013 razy
Kontakt:

Pochwały - ankieta

Post autor: Zenit » czwartek, 21 kwietnia 2016, 09:22

Paweł pisze:QR_BBPOST Dla mnie jest bez znaczenia kto zieleni , a najlepiej pierwsza osoba , której przypada do gustu zestaw :fotka: :fotka: :fotka: , informacja zawarta w treści , dzielenie się wiedzą jak pisała Sysunia = podziękowanie grzyboznawcy ... . Ale warunek 1 post=1 zielenina bezwzględny :!:
dokładnie tak powinno być ale czy to jest możliwe technicznie - ograniczenie do jednego pomogła ?


Zenit - Wiesław Kamiński Grzyboznawca nr 1561
http://www.NaGrzyby.pl
Galeria 2005-2016 -> https://nagrzyby.pl/galeria/main.php


Człowiek jest wielki, nie przez to co ma, lecz przez to kim jest, nie przez to co posiada, lecz przez to czym dzieli się z innymi.
Awatar użytkownika

Zenit
Założyciel strony oraz forum
Założyciel strony oraz forum
Posty: 73060
Rejestracja: sobota, 26 listopada 2005, 22:30
Imię: Wiesław
Ulubione grzyby: Smardze...
Lokalizacja: Kraków
Pochwalił: 48860 razy
Pochwalony: 9013 razy
Kontakt:

Pochwały - ankieta

Post autor: Zenit » czwartek, 21 kwietnia 2016, 09:24

Nadir pisze:QR_BBPOST jesteś tu szefem wszystkich szefów i do Ciebie należy ostateczne zdanie i decyzja jak te pochwały mają funkcjonować.
i dobrze tego się będziemy trzymać :) zrobię tak że będzie dobrze.


Zenit - Wiesław Kamiński Grzyboznawca nr 1561
http://www.NaGrzyby.pl
Galeria 2005-2016 -> https://nagrzyby.pl/galeria/main.php


Człowiek jest wielki, nie przez to co ma, lecz przez to kim jest, nie przez to co posiada, lecz przez to czym dzieli się z innymi.
Awatar użytkownika

Paweł
Grzyb chroniony!
Grzyb chroniony!
Posty: 27340
Rejestracja: czwartek, 6 stycznia 2011, 18:43
Lokalizacja: Poznań - Winiary
Pochwalił: 8669 razy
Pochwalony: 20857 razy
Kontakt:

Pochwały - ankieta

Post autor: Paweł » czwartek, 21 kwietnia 2016, 09:28

Zenit, dla technicznych :nie: ma problemu :)
Mlody pisze:
Paweł pisze:QR_BBPOST pod warunkiem ,że przyznanie pochwały odcina pozostałych użytkowników od klikania w kciuk.
Chociaż nie ma tego obecnie na wyposażeniu, to limit pochwał/post w ilości sztuk 1 jest do zrobienia.


Awatar użytkownika

Zenit
Założyciel strony oraz forum
Założyciel strony oraz forum
Posty: 73060
Rejestracja: sobota, 26 listopada 2005, 22:30
Imię: Wiesław
Ulubione grzyby: Smardze...
Lokalizacja: Kraków
Pochwalił: 48860 razy
Pochwalony: 9013 razy
Kontakt:

Pochwały - ankieta

Post autor: Zenit » czwartek, 21 kwietnia 2016, 09:30

Paweł pisze:QR_BBPOST Zenit, dla technicznych :nie: ma problemu :)
no to jest :ok:


Zenit - Wiesław Kamiński Grzyboznawca nr 1561
http://www.NaGrzyby.pl
Galeria 2005-2016 -> https://nagrzyby.pl/galeria/main.php


Człowiek jest wielki, nie przez to co ma, lecz przez to kim jest, nie przez to co posiada, lecz przez to czym dzieli się z innymi.
Awatar użytkownika

Zenit
Założyciel strony oraz forum
Założyciel strony oraz forum
Posty: 73060
Rejestracja: sobota, 26 listopada 2005, 22:30
Imię: Wiesław
Ulubione grzyby: Smardze...
Lokalizacja: Kraków
Pochwalił: 48860 razy
Pochwalony: 9013 razy
Kontakt:

Pochwały - ankieta

Post autor: Zenit » czwartek, 21 kwietnia 2016, 09:42

Maje ostateczne zdanie jest takie że pochwała może być w danym temacie dana tylko jeden raz. Pochwałę może dać zarówno autor tematu lub każdy uczestnik forum. (forumowicz, administratorzy) jeśli autor tematu lub ktokolwiek inny "spóźni" się z pochwałą może zawsze pochwalić kogoś pisząc o tym.
Proszę adminów o ograniczenie ilości pochwał do jednej. Ankietę możemy już zamknąć to rozwiązanie wydaje mi się że będzie najlepsze i takie zostanie wprowadzone jeśli jest w możliwościach administratorów.
Amen.


Zenit - Wiesław Kamiński Grzyboznawca nr 1561
http://www.NaGrzyby.pl
Galeria 2005-2016 -> https://nagrzyby.pl/galeria/main.php


Człowiek jest wielki, nie przez to co ma, lecz przez to kim jest, nie przez to co posiada, lecz przez to czym dzieli się z innymi.
Awatar użytkownika

Leszek/S
Śmiertelnie trujący zarodnikowiec
Śmiertelnie trujący zarodnikowiec
Posty: 8140
Rejestracja: piątek, 17 czerwca 2011, 00:32
Imię: Лешек
Ulubione grzyby: Drożdże gorzelnicze
Pochwalił: 779 razy
Pochwalony: 2784 razy
Kontakt:

Pochwały - ankieta

Post autor: Leszek/S » czwartek, 21 kwietnia 2016, 10:32

Zenit pisze:QR_BBPOST Maje ostateczne zdanie jest takie że pochwała może być w danym temacie dana tylko jeden raz.
W danym temacie, czy za danego posta ? Bo znów wyjdzie masło maślane ... :witam:
Zenit pisze:QR_BBPOST Ankietę możemy już zamknąć to rozwiązanie wydaje mi się że będzie najlepsze
... no i wszystko - jak zawsze, zakończyło się demokratycznie drogą głosowania :lol: ;)


Awatar użytkownika

Zenit
Założyciel strony oraz forum
Założyciel strony oraz forum
Posty: 73060
Rejestracja: sobota, 26 listopada 2005, 22:30
Imię: Wiesław
Ulubione grzyby: Smardze...
Lokalizacja: Kraków
Pochwalił: 48860 razy
Pochwalony: 9013 razy
Kontakt:

Pochwały - ankieta

Post autor: Zenit » czwartek, 21 kwietnia 2016, 11:09

Leszek/S pisze:QR_BBPOST W danym temacie, czy za danego posta ? Bo znów wyjdzie masło maślane ... :witam:
przy danym wpisie oczywiście, w danym wątku.
Leszek/S pisze:QR_BBPOST ... no i wszystko - jak zawsze, zakończyło się demokratycznie drogą głosowania :lol: ;)
dokładnie ten co głównie odpowiada ten decyduje :) a że odpowiadam za stronę od 16 lat i jeszcze istnieje to znaczy że działam dobrze.


Zenit - Wiesław Kamiński Grzyboznawca nr 1561
http://www.NaGrzyby.pl
Galeria 2005-2016 -> https://nagrzyby.pl/galeria/main.php


Człowiek jest wielki, nie przez to co ma, lecz przez to kim jest, nie przez to co posiada, lecz przez to czym dzieli się z innymi.
Awatar użytkownika

Nadir
Administrator
Administrator
Posty: 17926
Rejestracja: wtorek, 5 października 2010, 23:55
Imię: Piotr
Ulubione grzyby: co roku inne
Lokalizacja: Chełm
Pochwalił: 14106 razy
Pochwalony: 3136 razy

Pochwały - ankieta

Post autor: Nadir » czwartek, 21 kwietnia 2016, 21:12

Paweł pisze:QR_BBPOST Nadir, się rozpisałeś :D
...a bo coś spać nie mogłem, miałem koszmar - pochwały goniły mnie we śnie :? ;)
Zenit pisze:QR_BBPOST Maje ostateczne zdanie jest takie że pochwała może być w danym temacie dana tylko jeden raz. Pochwałę może dać zarówno autor tematu lub każdy uczestnik forum. (forumowicz, administratorzy) jeśli autor tematu lub ktokolwiek inny "spóźni" się z pochwałą może zawsze pochwalić kogoś pisząc o tym.
Proszę adminów o ograniczenie ilości pochwał do jednej. Ankietę możemy już zamknąć to rozwiązanie wydaje mi się że będzie najlepsze i takie zostanie wprowadzone jeśli jest w możliwościach administratorów.
Amen.
No i git :ok: :) Ankietę już zamykam :)
Zenit pisze:QR_BBPOST dokładnie ten co głównie odpowiada ten decyduje :) a że odpowiadam za stronę od 16 lat i jeszcze istnieje to znaczy że działam dobrze.
No przecież nie bez powodu jesteś tu szefem wszystkich szefów ;) :beer:


Awatar użytkownika

Zenit
Założyciel strony oraz forum
Założyciel strony oraz forum
Posty: 73060
Rejestracja: sobota, 26 listopada 2005, 22:30
Imię: Wiesław
Ulubione grzyby: Smardze...
Lokalizacja: Kraków
Pochwalił: 48860 razy
Pochwalony: 9013 razy
Kontakt:

Pochwały - ankieta

Post autor: Zenit » czwartek, 21 kwietnia 2016, 23:15

Nadir pisze:QR_BBPOST No przecież nie bez powodu jesteś tu szefem wszystkich szefów ;) :beer:
no nie zawstydziłem się :) :oops: chyba dam ci pomogła chyba się ucieszysz rotfl rotfl rotfl


Zenit - Wiesław Kamiński Grzyboznawca nr 1561
http://www.NaGrzyby.pl
Galeria 2005-2016 -> https://nagrzyby.pl/galeria/main.php


Człowiek jest wielki, nie przez to co ma, lecz przez to kim jest, nie przez to co posiada, lecz przez to czym dzieli się z innymi.
Zablokowany Poprzedni tematNastępny temat