Konkurs fotograficzny: Polowanie na "koźlarza babkę"

Awatar użytkownika

Autor tematu
Zenit
Założyciel strony oraz forum
Założyciel strony oraz forum
Posty: 73060
Rejestracja: sobota, 26 listopada 2005, 22:30
Imię: Wiesław
Ulubione grzyby: Smardze...
Lokalizacja: Kraków
Pochwalił: 48860 razy
Pochwalony: 9013 razy
Kontakt:

Konkurs fotograficzny: Polowanie na "koźlarza babkę"

Post autor: Zenit » niedziela, 4 lutego 2018, 22:08

To kolejny już konkurs i kolejne 6 zdjęć wybranych przez komisję konkursową i jedno wybrane przez społeczność FB

Oto zdjęcia które są w II etapie konkursu - pora na głosowanie

Linka do głosowania
>>> https://nagrzyby.pl/darz-grzyb/glosowan ... arza-babke






1 2 3
4 5 6
7
autorzy zdjęć: 1 - Piotr Ordecki , 2 - Ariel Zarzeczny , 3 - Mariusz Sabat , 4 - Damian Musiała, 5 - Zbigniew Kreli , 6 - Danuta Mąkowska , 7 - Pawel Nowakowski

Linka do głosowania >>> https://nagrzyby.pl/darz-grzyb/glosowan ... arza-babke


Zenit - Wiesław Kamiński Grzyboznawca nr 1561
http://www.NaGrzyby.pl
Galeria 2005-2016 -> https://nagrzyby.pl/galeria/main.php


Człowiek jest wielki, nie przez to co ma, lecz przez to kim jest, nie przez to co posiada, lecz przez to czym dzieli się z innymi.
Awatar użytkownika

gonzo
Śmiertelnie trujący zarodnikowiec
Śmiertelnie trujący zarodnikowiec
Posty: 19027
Rejestracja: poniedziałek, 9 marca 2009, 08:36
Ulubione grzyby: rydze,zieleniatki,kanie oraz drożdże piwne
Lokalizacja: Radomsko
Pochwalił: 3906 razy
Pochwalony: 16712 razy
Kontakt:

Konkurs fotograficzny: Polowanie na "koźlarza babkę"

Post autor: gonzo » niedziela, 4 lutego 2018, 22:22

Ja tam nie widzę, żeby na wszystkich zdjęciach był koźlarz babka . Tym razem chyba się nie wytłumaczysz jak z "kurką" ;) A takie "nieścisłości" nie powinny pojawiać się na największym i najstarszym forum grzybiarzy, nieprawdaż?


Awatar użytkownika

Autor tematu
Zenit
Założyciel strony oraz forum
Założyciel strony oraz forum
Posty: 73060
Rejestracja: sobota, 26 listopada 2005, 22:30
Imię: Wiesław
Ulubione grzyby: Smardze...
Lokalizacja: Kraków
Pochwalił: 48860 razy
Pochwalony: 9013 razy
Kontakt:

Konkurs fotograficzny: Polowanie na "koźlarza babkę"

Post autor: Zenit » niedziela, 4 lutego 2018, 22:47

gonzo pisze:QR_BBPOST Ja tam nie widzę, żeby na wszystkich zdjęciach był koźlarz babka .
dokładnie bo żeby to ocenić trzeba zapoznać się z regulaminem konkursu. a oto on :

Konkurs fotograficzny: Polowanie na "koźlarza babkę".

Regulamin konkursu polowanie na "BRĄZOWEGO" koźlarza

1. Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.

2. Organizatorem konkursu jest serwis NaGrzyby.pl.

3. Sponsorem nagrody głównej jest firma Grzybnie.pl www.grzybnie.pl

4. Przedmiotem konkursu jest zdjęcie jednego z następujących gatunków koźlarzy o BRĄZOWYCH kapeluszach:

*Koźlarz babka /Leccinum scabrum
*Koźlarz brązowoszary / Leccinum cyaneobasileucum
*Koźlarz czarnobrązowy / Leccinum melaneum
*Koźlarz grabowy /Leccinum carpini
*Koźlarz różnobarwny /Leccinum variicolor
*koźlarz topolowy / Leccinum duriusculum
*koźlarz bruzdkowany/ Leccinum crocipodium

Zdjęcia innych koźlarzy nie będą brane pod uwagę.

5. W konkursie mogą wziąć udział osoby pełnoletnie, zamieszkałe na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.
Każdy uczestnik może wysłać JEDNO zdjęcie.
Uczestnik ma mieć prawa autorskie do tego zdjęcia.

6. Zdjęcia grzybów należy dodawać w komentarzach pod niniejszym postem konkursowym w specjalnej galerii konkursowej.

7. Zdjęcia powinny być wykonane z należytą starannością.
Mieć dobrą jakość i ostrość oraz nie powinny sprawiać trudności jury co do ich oznaczenia.
Rozmiar zdjęć powinien być nie mniejszy niż 1024 x 768 pixeli.
Każde zdjęcie należy opisać nazwą grzyba które przedstawia (patrz pkt.4)
Zdjęcia NIE MOGĄ przedstawiać osób z widoczną twarzą a w szczególności nie mogą przedstawiać nikogo z administracji portalu NaGrzyby.pl, fan page oraz grupy "Sympatycy portalu www. NaGrzyby .pl"

8. Zdjęcia konkursowe można nadsyłać od dnia 28.01.2018 do 04.02.2018 do godziny 20.00.

9. Jury w składzie:
a. Wiesław Kamiński
b. Sławek Magier
c. Joanna Szturemska
d. Agnieszka Krawczyk
e. Łukasz Emski
f. Dawid Sikora
wybierze 6 najlepszych wg nich fotografii, spośród wszystkich nadesłanych zdjęć. Dodatkowo do konkursu wejdzie jedno zdjęcie, które otrzyma najwięcej polubień.
Jury zastrzega sobie prawo do zwiększenia liczby najlepszych fotografii, jeśli uzna , że któreś zdjęcia zasługują na przejście do drugiego etapu.
Właściciele najlepszych zdjęć zostaną poproszeni o przesłanie oryginałów na wskazany adres e-mail. Po pozytywnej weryfikacji zdjęć przez jury, najpóźniej do dnia 05.02.2018 roku do godziny 23:59, na portalu NaGrzyby.pl zostanie stworzony specjalny wątek do głosowania, a link do niego zostanie podany w komentarzu.

10. Zdjęcia biorące udział w konkursie mogą zostać wykorzystane przez portal Nagrzyby.pl oraz powiązane z nim fanpage oraz grupę "Sympatycy..." w serwisie społecznościowym Facebook. Ich autorzy zgadzają się na ich publikowanie na stronach: www.nagrzyby.pl, oraz na Facebook: nagrzyby.pl, oraz "Sympatycy portalu NaGrzyby.pl"

11. Od momentu opublikowania wątku do głosowania rozpocznie się oddawanie głosów na najlepsze zdjęcia przez użytkowników portalu NaGrzyby.pl , oraz członków grupy "Sympatycy portalu www.NaGrzyby.pl " po wcześniejszym zalogowaniu się przez konto na portalu lub konto Facebook. Każdy biorący udział w głosowaniu może oddać swój głos TYLKO NA JEDNO zdjęcie spośród najlepszych-zakwalifikowanych do drugiego etapu

12. Obowiązuje całkowity zakaz pisania w komentarzach na kogo oddało się swój głos. Wszystkie takie komentarze zostaną usunięte .

13. Głosowanie zostanie zakończone 11.02.2018 roku o godzinie 23.59.

14. O zwycięstwie zadecyduje największa liczba punktów przyznanych najlepszej fotografii. W przypadku jednakowej liczby punktów wygrywa zdjęcie nadesłane do eliminacji jako pierwsze. Informacja o zwycięstwie zostanie opublikowana, a z autorem najlepszego zdjęcia zostaną omówione wszelkie szczegóły dotyczące wysyłki nagrody, przy czym zastrzeżeniem jest wysyłka na terenie POLSKI.

15. Nagrodami w konkursie są:
a. Grzybnia KOŹLARZ BABKA Leccinum scabrum
b. Firmowa materiałowa siatka z nadrukowaną nazwą NaGrzyby.pl
c. Naklejka Internetowego Klubu Miłośników Grzybów Darz Grzyb

16. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany ani przeprowadzany przez Portal Facebook ani z nim związany.


Zenit - Wiesław Kamiński Grzyboznawca nr 1561
http://www.NaGrzyby.pl
Galeria 2005-2016 -> https://nagrzyby.pl/galeria/main.php


Człowiek jest wielki, nie przez to co ma, lecz przez to kim jest, nie przez to co posiada, lecz przez to czym dzieli się z innymi.
Awatar użytkownika

gonzo
Śmiertelnie trujący zarodnikowiec
Śmiertelnie trujący zarodnikowiec
Posty: 19027
Rejestracja: poniedziałek, 9 marca 2009, 08:36
Ulubione grzyby: rydze,zieleniatki,kanie oraz drożdże piwne
Lokalizacja: Radomsko
Pochwalił: 3906 razy
Pochwalony: 16712 razy
Kontakt:

Konkurs fotograficzny: Polowanie na "koźlarza babkę"

Post autor: gonzo » niedziela, 4 lutego 2018, 23:13

Zenit pisze:QR_BBPOST dokładnie bo żeby to ocenić trzeba zapoznać się z regulaminem konkursu
Dlaczego niby mam się zapoznawać z czymś co mnie nie interesuje? Wielu ludzi zaglądających na portal i forum też się nie zapozna z tym regulaminem, bo niby po co. Zobaczą za to różne koźlarze "opisane" tytułem konkursu jako koźlarze babki. To jest wprowadzanie mniej obeznanych grzybiarzy w błąd, a to temu portalowi nie przystoi, jak mniemam.


Awatar użytkownika

Paweł
Grzyb chroniony!
Grzyb chroniony!
Posty: 27340
Rejestracja: czwartek, 6 stycznia 2011, 18:43
Lokalizacja: Poznań - Winiary
Pochwalił: 8669 razy
Pochwalony: 20857 razy
Kontakt:

Konkurs fotograficzny: Polowanie na "koźlarza babkę"

Post autor: Paweł » poniedziałek, 5 lutego 2018, 21:23

Zenit, wszystko fajnie :D , regulamin sobie, a życie sobie. ;)
1. Podałeś linkę do konkursu :ok: , a tam ni hu hu o jakimkolwiek regulaminie :zhm: .
2. W banerze stoi jak drut -> https://nagrzyby.pl/fotki/upload/2018/0 ... 7_o_1_.jpg Polowanie na koźlarza babkę :o - a to całkiem inne zagadnienie niż regulamin konkursu Polowanie na "koźlarza babkę"

Domyślam się , że uczestnicy konkursu i komisja mają pojęcie o co biega, ale użytkownik wchodząc na stronę głosowania , może się zdziwić :zdziwiony: .
Rację ma gonzo :tak: :beer: .

Wystraczyłoby pkt 4 regulaminu wrzucić zaraz pod banerkiem , a dla przypomnienia na dole linkę do regulaminu :) .

Zapomniałbym - na banerku powinno być Polowanie na "koźlarza babkę", gdyż takiego konkursu dotyczy regulamin.


Awatar użytkownika

Autor tematu
Zenit
Założyciel strony oraz forum
Założyciel strony oraz forum
Posty: 73060
Rejestracja: sobota, 26 listopada 2005, 22:30
Imię: Wiesław
Ulubione grzyby: Smardze...
Lokalizacja: Kraków
Pochwalił: 48860 razy
Pochwalony: 9013 razy
Kontakt:

Konkurs fotograficzny: Polowanie na "koźlarza babkę"

Post autor: Zenit » poniedziałek, 5 lutego 2018, 22:29

Paweł, jak widzisz siedzę i na FB i tu mam dość roboty :) robię sam też niusy choć każdy któremu dałem uprawnienia mógłby to robić - na FB jak ktoś uczestniczy w konkursie czyta regulamin a ktoś kto chce może jak te "koźlarze" konkursowe opisać tu nie ma problemu :)
Jak chcesz opisz te koźlarze :) tak samo możesz robić też niusy na głównej stronie wtedy relacje z grzybobrań łatwo byłoby sobie odnaleźć zwłaszcza że każde grzybobranie powiązanie byłoby z jego autorem. Jak widzisz błędy możesz je sam poprawiać dodawać linki... :) Dać Ci jakieś uprawnienia ?

Poprawiłem teraz jest ok ? :) >>> https://nagrzyby.pl/darz-grzyb/glosowan ... arza-babke

Ja nie jest się na FB to nie wiem czy widać zdjęcia i regulamin...


Zenit - Wiesław Kamiński Grzyboznawca nr 1561
http://www.NaGrzyby.pl
Galeria 2005-2016 -> https://nagrzyby.pl/galeria/main.php


Człowiek jest wielki, nie przez to co ma, lecz przez to kim jest, nie przez to co posiada, lecz przez to czym dzieli się z innymi.
Awatar użytkownika

Paweł
Grzyb chroniony!
Grzyb chroniony!
Posty: 27340
Rejestracja: czwartek, 6 stycznia 2011, 18:43
Lokalizacja: Poznań - Winiary
Pochwalił: 8669 razy
Pochwalony: 20857 razy
Kontakt:

Konkurs fotograficzny: Polowanie na "koźlarza babkę"

Post autor: Paweł » wtorek, 6 lutego 2018, 19:41

Zenit, nie jestem na FB / choć mam konto/, gdyż nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem!. :mrgreen:

Ginę w tych osiach czasu , szukaniu gdzieś , czegoś. Tym razem zawziąłem sie i po przeoraniu odnośników lewej strony , znalazłem :)
Społeczność -> Grupy -> Symapatycy portalu -> Dyskusja i tam przytłoczone / zasypane innymi wpisami/Polowanie na koźlarza -> https://www.facebook.com/groups/nagrzyb ... 043921463/.

Zenit pisze:QR_BBPOST Jak widzisz błędy możesz je sam poprawiać dodawać linki...
Takie rzeczy to tylko w ramach Forum :!: , gdyż na FB to nawet końmi mnie nikt nie zaciągnie. Swoją drogą oprócz linki powyżej , na FB nie trafiłem na informację , że głosowanie na koźlarza jest w toku / chyba , że nie umiem szukać :cry: / i odbywa sie na Portalu. Użytkownicy Forum informację o głosowaniu - najpierw niepełną , a później uzupełnioną otrzymali . :ok:


Zablokowany Poprzedni tematNastępny temat