Ankiety - sens bytu dekadówek ?

Awatar użytkownika

Autor tematu
Paweł
Grzyb chroniony!
Grzyb chroniony!
Posty: 27340
Rejestracja: czwartek, 6 stycznia 2011, 18:43
Lokalizacja: Poznań - Winiary
Pochwalił: 8669 razy
Pochwalony: 20857 razy
Kontakt:

Ankiety - sens bytu dekadówek ?

Post autor: Paweł » niedziela, 24 czerwca 2018, 12:03

Anita79 pisze:Anita79QR_BBPOST Wątek został stworzony dla administratorów...
I tak i nie. :D Jako Atlasowy wykorzystałem dotychczasowe wpisy na Forum , aby zmodyfikować formułę ankiet.
Wcześniej dyskusji było co niemiara , jedna np -> viewtopic.php?f=40&t=16617&start=45 .

Głównym założeniem jest , aby :fotka: :fotka: danego miesiąca były adekwante do napotkanych w tym miesiącu grzybów :) . Taki układ ma atlas -> https://www.nahuby.sk/tabulka_obdobia_r ... ontent=all.

Zarzut dyskryminacji /podnoszony w wypowiedziach na Forum/użytkowników z uwagi na intensywne opady śniegu , można również przenieść na okres :sun: :sun: i braku opadów :pada: . Nie każdy będzie w stanie :fotka: :fotka: grzyby w bardzo trudnych warunkach pogodowych. Duża ilość śniegu to przeszkoda , ale jak stopnieje to wiosenne grzybki są wcześniej. Z kolei brak śniegu umożliwia spacerowanie :) , ale zmarznięta ziemia na wiosnę nie zostaje nawilżona. :cry:


Awatar użytkownika

Leszek/S
Śmiertelnie trujący zarodnikowiec
Śmiertelnie trujący zarodnikowiec
Posty: 8140
Rejestracja: piątek, 17 czerwca 2011, 00:32
Imię: Лешек
Ulubione grzyby: Drożdże gorzelnicze
Pochwalił: 779 razy
Pochwalony: 2784 razy
Kontakt:

Ankiety - sens bytu dekadówek ?

Post autor: Leszek/S » niedziela, 24 czerwca 2018, 12:13

Paweł pisze:QR_BBPOST I tak i nie. :D


Obrazek Obrazek Obrazek


Awatar użytkownika

Autor tematu
Paweł
Grzyb chroniony!
Grzyb chroniony!
Posty: 27340
Rejestracja: czwartek, 6 stycznia 2011, 18:43
Lokalizacja: Poznań - Winiary
Pochwalił: 8669 razy
Pochwalony: 20857 razy
Kontakt:

Ankiety - sens bytu dekadówek ?

Post autor: Paweł » niedziela, 24 czerwca 2018, 15:50

Leszek/S, wiem , że Ty masz wyrobione zdanie i dawałeś temu wyraz już w 2017 r. :)


Leszek/S pisze:QR_BBPOSTZenit, w przyszłym roku zmienimy trochę regulamin konkursu
Leszek/S pisze:Leszek/S, Zmieniaj, zmieniaj, tylko weź pod uwagę, że podczas gdy końcem lutego w niektórych regionach panuje prawdziwa wiosna, w innych jeszcze jest zima :lol: :ok:

Z Twoimi argumentami też różnie bywa -> viewtopic.php?f=1&t=16883&p=586009#p586009 ;)
Tutaj / inetrnet mały ci jest i basta/ styczniowe -> http://forum.grzybland.pl/viewtopic.php ... &start=880 i czareczki z lutego -> http://forum.grzybland.pl/viewtopic.php ... &start=620


Podejrzewam, że zabawa w głosowanie na :fotka: danego miesiąca , będzie musiała całkowicie zmienić oblicze :!: i powrócić do początków ankiet. Prowadzili je Termit i Hudy, regulaminu nie było , ale było głosowanie i zabawa.

Ranking sobie odpuścimy :mrgreen: , stworzy się tercet-kwartet jurorów/ jak Zenit zakombinował na FB/ .
Jurorzy, ze stron Forum wyłapią :fotka: :fotka: danego miesiąca/ tak jak Atlasowi wyhaczają do Atlasu/
i będziemy mieli gotowca do ankiety miesiąca. :D


Awatar użytkownika

Leszek/S
Śmiertelnie trujący zarodnikowiec
Śmiertelnie trujący zarodnikowiec
Posty: 8140
Rejestracja: piątek, 17 czerwca 2011, 00:32
Imię: Лешек
Ulubione grzyby: Drożdże gorzelnicze
Pochwalił: 779 razy
Pochwalony: 2784 razy
Kontakt:

Ankiety - sens bytu dekadówek ?

Post autor: Leszek/S » niedziela, 24 czerwca 2018, 16:33

Paweł pisze:QR_BBPOST Jurorzy, ze stron Forum wyłapią danego miesiąca/ tak jak Atlasowi wyhaczają do Atlasu/

Atlasowi wyłapują tylko swoje (przez siebie zrobione) zdjęcia - rozumiem że jurorzy tak samo będą robić ! Obrazek


Awatar użytkownika

Autor tematu
Paweł
Grzyb chroniony!
Grzyb chroniony!
Posty: 27340
Rejestracja: czwartek, 6 stycznia 2011, 18:43
Lokalizacja: Poznań - Winiary
Pochwalił: 8669 razy
Pochwalony: 20857 razy
Kontakt:

Ankiety - sens bytu dekadówek ?

Post autor: Paweł » niedziela, 24 czerwca 2018, 18:40

Leszek/S pisze:Atlasowi wyłapują tylko swoje (przez siebie zrobione) zdjęcia - rozumiem że jurorzy tak samo będą robić ! Obrazek
Teraz to przeszedłeś sam siebie :!: . O ile Twoje uwagi i wypowiedzi były do przyjęcia , to stwierdzenie :
Atlasowi wyłapują tylko swoje (przez siebie zrobione) zdjęcia

jest inwektywą :!: i zasługuje na ostrzeżenie :!:

Dodałem ponad 11200 :fotka: :fotka: czyli tyle moich powinno być w Atlasie :!:. Zenit, Porost, Uire ...też tylko swoje montują.


Awatar użytkownika

gonzo
Śmiertelnie trujący zarodnikowiec
Śmiertelnie trujący zarodnikowiec
Posty: 19027
Rejestracja: poniedziałek, 9 marca 2009, 08:36
Ulubione grzyby: rydze,zieleniatki,kanie oraz drożdże piwne
Lokalizacja: Radomsko
Pochwalił: 3906 razy
Pochwalony: 16712 razy
Kontakt:

Ankiety - sens bytu dekadówek ?

Post autor: gonzo » niedziela, 24 czerwca 2018, 19:21

Leszek/S pisze:QR_BBPOST Atlasowi wyłapują tylko swoje (przez siebie zrobione) zdjęcia
Gdyż atlas nie godzien Twoich :P ;)


Awatar użytkownika

Leszek/S
Śmiertelnie trujący zarodnikowiec
Śmiertelnie trujący zarodnikowiec
Posty: 8140
Rejestracja: piątek, 17 czerwca 2011, 00:32
Imię: Лешек
Ulubione grzyby: Drożdże gorzelnicze
Pochwalił: 779 razy
Pochwalony: 2784 razy
Kontakt:

Ankiety - sens bytu dekadówek ?

Post autor: Leszek/S » niedziela, 24 czerwca 2018, 19:53

Paweł pisze:QR_BBPOST zasługuje na ostrzeżenie
Obrazek Obrazek
Na ostrzeżenie do zasługuje fakt, że z FAGU zrobiłeś swój blog ( aż się nie chce do niego zaglądać). Wystarczy zaglądnąć w pierwszą lepszą stronę, bez szukania: viewtopic.php?p=580904#p580904 Weź sobie policz ile atlasowi wrzucili do atlasu swoich zdjęć, a ile wrzucili zdjęć innych forumowiczów ! Są i tacy, którzy wrzucają tam wyłącznie swoje zdjęcia ! O wrzucaniu zdjęć ze źródeł zewnętrznych nie mówię, bo to zupełnie inna kwestia !!


Awatar użytkownika

Leszek/S
Śmiertelnie trujący zarodnikowiec
Śmiertelnie trujący zarodnikowiec
Posty: 8140
Rejestracja: piątek, 17 czerwca 2011, 00:32
Imię: Лешек
Ulubione grzyby: Drożdże gorzelnicze
Pochwalił: 779 razy
Pochwalony: 2784 razy
Kontakt:

Ankiety - sens bytu dekadówek ?

Post autor: Leszek/S » niedziela, 24 czerwca 2018, 19:55

gonzo pisze:QR_BBPOST
Leszek/S pisze:QR_BBPOST Atlasowi wyłapują tylko swoje (przez siebie zrobione) zdjęcia
Gdyż atlas nie godzien Twoich :P ;)
Wiem, on jest godzien tylko Twoich zdjęć - dlatego też tylko i wyłącznie swoje tam wrzucasz :P ;)


Awatar użytkownika

Henryk
Gimnazjalista pozyskiwacz
Gimnazjalista  pozyskiwacz
Posty: 1921
Rejestracja: niedziela, 5 czerwca 2016, 18:32
Imię: Henryk
Ulubione grzyby: borowik
Lokalizacja: Zabrze
Pochwalił: 1585 razy
Pochwalony: 1778 razy
Kontakt:

Ankiety - sens bytu dekadówek ?

Post autor: Henryk » niedziela, 24 czerwca 2018, 20:09

:witam:
Co prawda temat dotyczy ankiety :zhm: i jak zwykle to bywa temat nieco odpływa w bok ;)
Dodam własną cegiełkę na tamat FAGu , po jaką cholerę mam dodawać własne fotki np. żółciaka siarkowego :?: jeśli jest tam już dziesięć zakładek z tym grzybkiem :zhm: .
Taki temat powinien być już dawno zamknięty na kłódkę ;)
Dla mnie atlas to mnogość gatunków grzybów , a nie setka fotek jednego gatunku :tak:


Awatar użytkownika

Nadir
Administrator
Administrator
Posty: 17926
Rejestracja: wtorek, 5 października 2010, 23:55
Imię: Piotr
Ulubione grzyby: co roku inne
Lokalizacja: Chełm
Pochwalił: 14106 razy
Pochwalony: 3136 razy

Ankiety - sens bytu dekadówek ?

Post autor: Nadir » niedziela, 24 czerwca 2018, 20:34

Anita79 pisze:QR_BBPOST Bardzo płytko mnie oceniasz...napisałam tak dlatego, że Zenit utrzymuje stronę z reklam!
Pozwolisz, że to Zenit sam oszacuje co jest lepsze dla forum i strony, a skoro zgodził się na propozycję Pawła, to znaczy że już oszacował.
Anita79 pisze:QR_BBPOST Wątek został stworzony dla administratorów, żeby przyznali sobie wzajemnie rację, że im się NIE CHCE prowadzić dekadówek!!!
Po pierwsze: powyżej widać kto tu kogo tak naprawdę płytko ocenia. Po drugie: skoro uważasz, że to wątek stworzony dla wzajemnej adoracji adminów, to dlaczego nie chcesz zostać jednym z nich? Jeśli chcesz podjąć się prac na zapleczu, choćby ankiet - nie widzę przeszkód, ja Ci w kilka minut ustawię uprawnienia. Tylko bądź nim konsekwentnie, a nie na 1 miesiąc. Zapraszam, dołącz do płytko ocenianych. :witam: :) Tylko ostrzegam, na podobną jak obecna krytykę i zarzuty (często bezpodstawne) nieraz w przyszłości musisz być gotowa. Przykład? Wypowiedź Leszka kilka postów wyżej.
A póki co, kuriozalne są pretensje że nam się nie chce, wychodzące od kogoś komu nawet się nie chce zostać moderatorem i zrobić cokolwiek więcej oprócz krytyki.

Ten wątek dobitnie pokazuje że najłatwiej to jest ponarzekać, skrytykować. Spodziewałem się tego (forumowe doświadczenie życiowe), dlatego poprosiłem w piątek Pawła aby stworzonego przez siebie regulaminu nie publikował w tym wątku, tylko dopracował go ze mną i Zenitem poza forum, bo jak zaczniemy go dopracowywać tutaj, to przy wszelkich jękach krytyki i zarzutów zastanie nas przy tym sierpień (oby tylko).
Nie mam aż tyle czasu na słowne przepychanki i przekomarzanki. Tyle co już czasu straciłem, zamiast poświecić go na zajęcie się regulaminem, to właśnie powyższy wątek pokazuje. Podobna sytuacja była na forum już nie raz.
Prowadzić ankiet, nawet choćby od zimy - chętnych nie było i nie ma, a od pół roku publicznie wiadomo że ja zrezygnowałem. Z jakich powodów, nie zamierzam się publicznie tłumaczyć, Zenit wie i to wystarczy. Powiem tylko tyle, że nie dlatego że MI SIĘ NIE CHCE. Cały ten ciężar spadł na Pawła, a on wykonuje i tak ogrom pracy nad atlasem i innymi rzeczami. I jakoś do tej pory wyrywnych nie było żeby mu przy ankietach pomóc. A gdy pada propozycja zmian, to nagle nastąpiło przebudzenie :w00t:

Paweł, jak widzisz chyba lepiej było tego wątku w ogóle nie zakładać (tym bardziej, że już poszedł na manowce), tylko po prostu stworzyć nowy regulamin i go opublikować. Ale cóż, uczymy się na błędach...

Henryk pisze:QR_BBPOST Dodam własną cegiełkę na tamat FAGu , po jaką cholerę mam dodawać własne fotki np. żółciaka siarkowego :?: jeśli jest tam już dziesięć zakładek z tym grzybkiem :zhm:
Przecież zawsze można poprzestać na obejrzeniu pierwszej zakładki, nawet niecałej - wystarczy nie przewijać strony :)


Awatar użytkownika

Autor tematu
Paweł
Grzyb chroniony!
Grzyb chroniony!
Posty: 27340
Rejestracja: czwartek, 6 stycznia 2011, 18:43
Lokalizacja: Poznań - Winiary
Pochwalił: 8669 razy
Pochwalony: 20857 razy
Kontakt:

Ankiety - sens bytu dekadówek ?

Post autor: Paweł » niedziela, 24 czerwca 2018, 21:33

Leszek/S pisze:Leszek/SQR_BBPOST Na ostrzeżenie do zasługuje fakt, że z FAGU zrobiłeś swój blog ( aż się nie chce do niego zaglądać). Wystarczy zaglądnąć w pierwszą lepszą stronę, bez szukania: viewtopic.php?p=580904#p580904
Znów zmiana tematu przy braku argumentów :?: . Zaraz sięgniesz do nadrzewnych , relacji z grzybobrań np styczeń , luty br.... Wyhamuj z tymi zarzutami :!:

FAG to przedsionek do Atlasu i nie jest moją winą, że nikt nie napotkał świecznicy. :!: Na 27 wpisów w 2017r , tylko 12 moich .
Dla mnie oraz użytkowników Forum, FAG powinien dawać świadectwo , kiedy dany gatunek można spotkać :!: .
Po to wpisujemy daty i rejon napotkania , czego nie uświadczymy w Atlasie :!: . Blog jak najbardziej wskazany :!: .

Leszek/S pisze:QR_BBPOST Weź sobie policz ile atlasowi wrzucili do atlasu swoich zdjęć...
To niewykonalne , gdyż po stworzeniu tej wersji Atlasu w maju 2013r. , zostało wykonanych 28380 operacji .
gonzo i Zygmunt nie są też winni , że ich :fotka: :fotka: są w Atlasie :!: - większość ich :fotka: :fotka: już tam była , zanim zostali Atlasowymi. :!:


Poinformuję Ciebie odnośnie świecznicy /skoro mój blog zlinkowałeś/

Od 2013-05-31 do 2016-07-30 dodano 19 zdjęć , w tym gonzo dodał cztery :fotka: . Zatem w spadku po poprzedniej wersji Atlasu było przejętych 14 :fotka: .
Zygmunt nie dodawał zdjęć, a :fotka: Pawła / z rzekomego blogu/NIE MA w Atlasie :!: :!:


Aktualnym pozostaje, że Twoje stwierdzenie "Atlasowi wyłapują tylko swoje (przez siebie zrobione) zdjęcia"
jest inwektywą :!: i zasługuje na ostrzeżenie :!:


Awatar użytkownika

Nadir
Administrator
Administrator
Posty: 17926
Rejestracja: wtorek, 5 października 2010, 23:55
Imię: Piotr
Ulubione grzyby: co roku inne
Lokalizacja: Chełm
Pochwalił: 14106 razy
Pochwalony: 3136 razy

Ankiety - sens bytu dekadówek ?

Post autor: Nadir » niedziela, 24 czerwca 2018, 22:00

Paweł pisze:QR_BBPOST Dla mnie oraz użytkowników Forum, FAG powinien dawać świadectwo , kiedy dany gatunek można spotkać :!: .
Po to wpisujemy daty i rejon napotkania , czego nie uświadczymy w Atlasie :!: . Blog jak najbardziej wskazany :!:
Dokładnie. FAG po to został stworzony żeby dany gatunek pokazywać tam wraz z datami. Właśnie po to żeby poszerzać wiedzę o występowaniu i zmienności środowiskowej gatunku na przestrzeni lat.


Wątek zamykam, dalsze dyskusje o FAGu i innych rzeczach zawsze są możliwe w forumowym dziale uwag.


Awatar użytkownika

Nadir
Administrator
Administrator
Posty: 17926
Rejestracja: wtorek, 5 października 2010, 23:55
Imię: Piotr
Ulubione grzyby: co roku inne
Lokalizacja: Chełm
Pochwalił: 14106 razy
Pochwalony: 3136 razy

Ankiety - sens bytu dekadówek ?

Post autor: Nadir » niedziela, 24 czerwca 2018, 23:25

Leszek/S, dostałeś ostrzeżenie i dobrze wiesz za co je dostałeś, więc atakując mnie na PW albo udajesz głupiego (udajesz że nie wiesz co sam piszesz na forum), albo po prostu masz mnie za idiotę. Nie będę się z Tobą (być może dla Twojej uciechy) przekomarzał na PW. Jeżeli na to liczyłeś, to błąd.


Zablokowany Poprzedni tematNastępny temat