miejsca w zachodniopomorskim.


Autor tematu
ppaula3
Zarodnik
Zarodnik
Posty: 8
Rejestracja: sobota, 9 czerwca 2012, 14:46
Lokalizacja: zach.pom./wyspa

miejsca w zachodniopomorskim.

Post autor: ppaula3 » sobota, 28 lipca 2012, 17:37

witam,moze ktos sie podzieli swoimi miejscami ;p heh bo moje wycieli, :x jezdzilam pod goleniów ale wycieli tam las pod obwodnice...ja jeżdze na kurki w okolice żarnowa i za wisełke...na podgrzybki do warnowa.a na prawdziwki nie mam miejsc jak sie znajdzie to super ale zadko :(



italiano8787
Grzybuś malutki
Grzybuś malutki
Posty: 38
Rejestracja: poniedziałek, 13 czerwca 2011, 21:39
Ulubione grzyby: borowik szlachetny, kozlarz czerwony, pieprznik jadalny, podgrzybek
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Post autor: italiano8787 » poniedziałek, 8 kwietnia 2013, 20:38

ppaula3 pisze:witam,może ktos się podzieli swoimi miejscami ;p heh bo moje wycieli, :x jezdzilam pod goleniów ale wycieli tam las pod obwodnice...ja jeżdze na kurki w okolice żarnowa i za wisełke...na podgrzybki do warnowa.a na prawdziwki nie mam miejsc jak się znajdzie to super ale zadko :(
moze bede mogł pomoc ;)


Awatar użytkownika

Zenit
Założyciel strony oraz forum
Założyciel strony oraz forum
Posty: 73060
Rejestracja: sobota, 26 listopada 2005, 22:30
Imię: Wiesław
Ulubione grzyby: Smardze...
Lokalizacja: Kraków
Pochwalił: 48860 razy
Pochwalony: 9013 razy
Kontakt:

Post autor: Zenit » poniedziałek, 8 kwietnia 2013, 20:42

italiano8787 pisze:może będę mogł pomoc ;)
fajnie że są grzybiarze którzy potrafią się dzielić swoimi miejscami i swoją wiedzą :) ale to bywa gatunek na wymarciu... :)



italiano8787
Grzybuś malutki
Grzybuś malutki
Posty: 38
Rejestracja: poniedziałek, 13 czerwca 2011, 21:39
Ulubione grzyby: borowik szlachetny, kozlarz czerwony, pieprznik jadalny, podgrzybek
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Post autor: italiano8787 » poniedziałek, 8 kwietnia 2013, 20:44

Zenit pisze:
italiano8787 pisze:może będę mogł pomoc ;)
fajnie że są grzybiarze którzy potrafią się dzielić swoimi miejscami i swoją wiedzą :) ale to bywa gatunek na wymarciu... :)
fakt, bo w sumie sie nie dziele swoimi miejscami, poza dwoma wyjatkami-ojciec i kobiety, zwłaszcza ładne ;) rotfl


Awatar użytkownika

Zenit
Założyciel strony oraz forum
Założyciel strony oraz forum
Posty: 73060
Rejestracja: sobota, 26 listopada 2005, 22:30
Imię: Wiesław
Ulubione grzyby: Smardze...
Lokalizacja: Kraków
Pochwalił: 48860 razy
Pochwalony: 9013 razy
Kontakt:

Post autor: Zenit » poniedziałek, 8 kwietnia 2013, 20:47

italiano8787 pisze:fakt, bo w sumie się nie dziele swoimi miejscami, poza dwoma wyjatkami-ojciec i kobiety, zwłaszcza ładne ;) rotfl
:lol: :lol: :lol: :lol: no widzisz a ja dzieliłem się przez lata swoimi smardzówkowymi miejscami bez względu na płeć , wygląd :) rotfl rotfl rotfl :doh:



italiano8787
Grzybuś malutki
Grzybuś malutki
Posty: 38
Rejestracja: poniedziałek, 13 czerwca 2011, 21:39
Ulubione grzyby: borowik szlachetny, kozlarz czerwony, pieprznik jadalny, podgrzybek
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Post autor: italiano8787 » poniedziałek, 8 kwietnia 2013, 20:51

Zenit pisze:
italiano8787 pisze:fakt, bo w sumie się nie dziele swoimi miejscami, poza dwoma wyjatkami-ojciec i kobiety, zwłaszcza ładne ;) rotfl
:lol: :lol: :lol: :lol: no widzisz a ja dzieliłem się przez lata swoimi smardzówkowymi miejscami bez względu na płeć , wygląd :) rotfl rotfl rotfl :doh:
może przesadziłem, ale taki juz jestem ;) ale to i tak dobrze, bo mam znajoma ktore nie raz mnie juz oskarzyla :o ze wyzbieralem jej grzyby, i była przy tym smiertelnie powazna :x :o :shock:


Awatar użytkownika

kydra21
Grzybeczek
Grzybeczek
Posty: 134
Rejestracja: niedziela, 17 marca 2013, 18:02
Ulubione grzyby: Borowiki
Lokalizacja: Racibórz
Pochwalony: 7 razy

Post autor: kydra21 » wtorek, 9 kwietnia 2013, 19:25

italiano8787 - takimi ludżmi nie zawracaj sobie głowy ,jeszcze się taki nie urodził aby wszystkie grzyby wyzbierał.
Na pociechę powiem ci o jednej ze swoich miejscówek jest to wprawdzie daleko od ciebie ale nigdy nie wiadomo.
Niedaleko Żar jest miejscowość Pietrzyków- jadąc drogą gminną z Pietrzykowa w kierunku na Bronice po około 1 km las po lewej stronie ,przy sprzyjających warunkach borowiki, podgrzybki i kurki.
Powodzenia :papa: :papa:


Im więcej się uczę , tym większą mam świadomość jak mało wiem.

italiano8787
Grzybuś malutki
Grzybuś malutki
Posty: 38
Rejestracja: poniedziałek, 13 czerwca 2011, 21:39
Ulubione grzyby: borowik szlachetny, kozlarz czerwony, pieprznik jadalny, podgrzybek
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Post autor: italiano8787 » niedziela, 14 kwietnia 2013, 20:37

kydra21 pisze:italiano8787 - takimi ludżmi nie zawracaj sobie głowy ,jeszcze się taki nie urodził aby wszystkie grzyby wyzbierał.
Na pociechę powiem ci o jednej ze swoich miejscówek jest to wprawdzie daleko od ciebie ale nigdy nie wiadomo.
Niedaleko Żar jest miejscowość Pietrzyków- jadąc drogą gminną z Pietrzykowa w kierunku na Bronice po około 1 km las po lewej stronie ,przy sprzyjających warunkach borowiki, podgrzybki i kurki.
Powodzenia :papa: :papa:
fakt troche daleko, poki co poszperam u siebie, tym bardziej ze czasu i tak mało mam rotfl


Awatar użytkownika

Anna73
Hubiak przyrośnięty
Hubiak przyrośnięty
Posty: 780
Rejestracja: wtorek, 7 sierpnia 2012, 14:47
Ulubione grzyby: wszystkie grzyby nadające się do jedzenia
Lokalizacja: Szczecin
Pochwalony: 815 razy
Kontakt:

Post autor: Anna73 » poniedziałek, 15 kwietnia 2013, 13:04

Jest piękna trasa od Tanowa do Pilchowa. Są tam różne gatunki grzybów jesiennych, ale borowików mało. Zimówki i szyszkówki można znaleźć na ścieżce zdrowia od Lasu Arkońskiego na Głębokie. Na borowiki poszłam kilka razy na Cmentarz Centralny, bo tylko tam był wysyp w lipcu i sierpniu ubiegłego roku.


Awatar użytkownika

kydra21
Grzybeczek
Grzybeczek
Posty: 134
Rejestracja: niedziela, 17 marca 2013, 18:02
Ulubione grzyby: Borowiki
Lokalizacja: Racibórz
Pochwalony: 7 razy

Post autor: kydra21 » wtorek, 16 kwietnia 2013, 17:12

italiano8787- propozycja nieco bliżej ciebie . Droga nr 138 Torzym - Gubin, jadąc z północy na 9 km od Torzymia w miejscowości Debrznica skręcasz w lewo w lokalną drogę na Drzewce ok 1 km -ciekawe miejscówki.
Pojechać nie musisz wiedzieć warto :) :) :papa:


Im więcej się uczę , tym większą mam świadomość jak mało wiem.

italiano8787
Grzybuś malutki
Grzybuś malutki
Posty: 38
Rejestracja: poniedziałek, 13 czerwca 2011, 21:39
Ulubione grzyby: borowik szlachetny, kozlarz czerwony, pieprznik jadalny, podgrzybek
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Post autor: italiano8787 » wtorek, 16 kwietnia 2013, 21:56

kydra21 pisze:italiano8787- propozycja nieco bliżej ciebie . Droga nr 138 Torzym - Gubin, jadąc z północy na 9 km od Torzymia w miejscowości Debrznica skręcasz w lewo w lokalną drogę na Drzewce ok 1 km -ciekawe miejscówki.
Pojechać nie musisz wiedzieć warto :) :) :papa:
moze kiedys sprawdze rotfl
jednak cieszy m,nie cos innego, a mianowicie to ze ten rok moze byc grzybny a to dlatego ze wydaje mi sie ze pogoda bedzie ok, tzn maj mokry i ciepły..... rotfl



italiano8787
Grzybuś malutki
Grzybuś malutki
Posty: 38
Rejestracja: poniedziałek, 13 czerwca 2011, 21:39
Ulubione grzyby: borowik szlachetny, kozlarz czerwony, pieprznik jadalny, podgrzybek
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Post autor: italiano8787 » wtorek, 16 kwietnia 2013, 21:57

Anna73 pisze:Jest piękna trasa od Tanowa do Pilchowa. Są tam różne gatunki grzybów jesiennych, ale borowików mało. Zimówki i szyszkówki można znaleźć na ścieżce zdrowia od Lasu Arkońskiego na Głębokie. Na borowiki poszłam kilka razy na Cmentarz Centralny, bo tylko tam był wysyp w lipcu i sierpniu ubiegłego roku.
dobrze wiedziec, ale poszukam poki co na miejscu,
do szczecian mam kawałek, a w okolice goleniowa juz całkiem blisko a i tam nie moge sie wybrac ;)


Awatar użytkownika

Gali
Gimnazjalista pozyskiwacz
Gimnazjalista  pozyskiwacz
Posty: 1678
Rejestracja: sobota, 18 sierpnia 2012, 22:54
Imię: Sławek
Ulubione grzyby: wszystkie jadalne
Lokalizacja: Milicz
Pochwalił: 12 razy
Pochwalony: 1433 razy
Kontakt:

Post autor: Gali » środa, 17 kwietnia 2013, 00:24

italiano8787, nie wiem jak daleko masz do Białogóry ale w okolicznych lasach z końcem czerwca można znaleźć mnóstwo kurek i borowików.Miałem okazję parę razy buszować po tych lasach jeżdżąc z Milicza na tak zwane kwaterki(rozkładanie obozów harcerskich).



italiano8787
Grzybuś malutki
Grzybuś malutki
Posty: 38
Rejestracja: poniedziałek, 13 czerwca 2011, 21:39
Ulubione grzyby: borowik szlachetny, kozlarz czerwony, pieprznik jadalny, podgrzybek
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Post autor: italiano8787 » środa, 17 kwietnia 2013, 20:23

Gali pisze:italiano8787, nie wiem jak daleko masz do Białogóry ale w okolicznych lasach z końcem czerwca można znaleźć mnóstwo kurek i borowików.Miałem okazję parę razy buszować po tych lasach jeżdżąc z Milicza na tak zwane kwaterki(rozkładanie obozów harcerskich).
niestety mam kawałek, powiem szczerze ze w mysl zasady ze cudze chwalicie i swego nie znacie pozostane poki co na miejscu, bo mam jeszcze wiele do odkrycia tylko ten czas.. :placze:



italiano8787
Grzybuś malutki
Grzybuś malutki
Posty: 38
Rejestracja: poniedziałek, 13 czerwca 2011, 21:39
Ulubione grzyby: borowik szlachetny, kozlarz czerwony, pieprznik jadalny, podgrzybek
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Post autor: italiano8787 » niedziela, 16 czerwca 2013, 10:55

jakies doniesienia z lini frontu :D
poki co nie ma jeszcze podobno kureek, chociaz jakis tydzien temu słyszałem o prawdziwkach partyzantach z majowych buków :)


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat